AUTOBUSEM NA DNI OLKUSZA

Ostatni weekend maja (30 sobota i 31 niedziela) w Olkuszu przebiegnie pod znakiem „Dni Olkusza”. Uruchomiliśmy w tym czasie dodatkowe kursy, które umożliwią Mieszkańcom Gminy Olkusz dogodny przyjazd jak i powrót z koncertów odbywających się w ramach „Dni Olkusza”.

Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w zaplanowanych imprezach jak i do korzystania w tych dniach z komunikacji miejskiej.

https://umig.olkusz.pl/index.php/2026/05/12/swieto-srebra-dni-olkusza-2026/