Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu informuje, że przystanek „Olkusz Supersam” (przy ulicy Kościuszki) od dnia 03.06.2026 roku /środa/ będzie ponownie obsługiwany. Wszystkie kursy przelotowe linii komunikacyjnych: PSK, 457, 460, 461, 462, 464, 465, 466, 470, 472, 474, 475, 476, 477 będą zatrzymywały się na przystanku Olkusz Supersam /Kościuszki/ w kierunku Osiedla Młodych czy Dworca PKS.
Linie BP, G, SŁ, WK, ZP, ZZ, Ż, 457 rozpoczynające swoje kursy z przystanku Olkusz Supersam ZKG”KM”/plac autobusowy/ ponownie będą obsługiwały przystanek Olkusz Supersam /Kościuszki/.









