AUTOBUSEM NA TURNIEJ RYCERSKI W RABSZTYNIE

Zapraszamy do wspólnej podróży komunikacją miejską na Turniej Rycerski w Rabsztynie!

W związku z planowanym na pierwszy weekend lipca XVII Turniejem Rycerskim w Rabsztynie w dniach 01 – 02 lipca br., ZKG „KM” w Olkuszu uruchomił dodatkowe, specjalne połączenia autobusowe, które ułatwią Państwu dogodny dojazd, jak i powrót z imprez plenerowych organizowanych w tych dniach.

Zapraszamy do przejazdu linią „BPR”, która będzie realizowana trasą: Olkusz Os. Młodych Pętla – ul. Gajewskiego – ul. Jana Pawła II – pętla autobusowa przy ul. Orzeszkowej – al. 1000-lecia – ul. K.K. Wielkiego – ul. Kościuszki – ul. Rabsztyńska – Rabsztyn.

Wszystkie przystanki na trasie przejazdu będą obsługiwane w obu kierunkach. Przejazdy na linii rekreacyjnej w tych dniach będą bezpłatne. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce rozkłady jazdy pod nazwą „BPR”.

W imieniu organizatorów gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w organizowanych imprezach i korzystania w tych dniach z komunikacji miejskiej.

Szczegółowy program imprezy dostępny w linku:
https://www.umig.olkusz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9168:17-turniej-rycerski-na-zamku-rabsztyn&catid=14&Itemid=167&lang=pl