BEZPŁATNA KOMUNIKACJA W DNI BUKOWNA 2018

bukowno-herb

Jak co roku Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza miłośników dobrej zabawy do skorzystania z dodatkowej bezpłatnej komunikacji uruchomionej specjalnie z okazji zaplanowanych na najbliższy weekend Dni Bukowna 2018. Przy naszej współpracy został przygotowany rozkład jazdy dodatkowych autobusów, które umożliwią Państwu dogodny przyjazd jak i powrót z koncertów i imprez plenerowych zaplanowanych
w czasie trwania święta Miasta.

W tym roku Burmistrz Miasta Bukowno zaplanował kursy dodatkowej komunikacji na dwa dni, tj. zarówno w sobotę 16 czerwca i niedzielę 17 czerwca, aby specjalne autobusy dowoziły i odwoziły Mieszkańców tych bardziej odległych osiedli Bukowna (Podlesie, Bór Biskupi, Stare Bukowno, Wodąca, Tłukienka). 

Z bezpłatnej komunikacji na Dni Bukowna będą też mogli również skorzystać Mieszkańcy Olkusza. W sobotę o godzinie 16.30 z Olkusza, z Osiedla Młodych wyruszy specjalny autobus. Będzie jechać przez Centrum Olkusza i dalej ulicami Górniczą, Mickiewicza i Żuradzką, uda się do Bukowna przez Mazaniec. Również w niedzielę, 17 czerwca specjalny autobus będzie kursować tą samą trasą. Zmieni się natomiast godzina odjazdu na godz. 17.00.
Jak już wspomniano w autobusach dodatkowych przejazd jest bezpłatny.

Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w zaplanowanych przez organizatorów imprezach. Zamieszczamy również plakat specjalnie przygotowany na czas trwania Dni Bukowna zawierający rozkład jazdy bezpłatnych autobusów.