BEZPŁATNA KOMUNIKACJA W DNI BUKOWNA 2019

bukowno-herb

Jak co roku Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza miłośników dobrej zabawy do skorzystania z dodatkowej bezpłatnej komunikacji uruchomionej specjalnie z okazji zaplanowanych w następny weekend Dni Bukowna 2019. Przy naszej współpracy został przygotowany rozkład jazdy dodatkowych autobusów, które umożliwią Państwu dogodny przyjazd jak i powrót z koncertów i imprez plenerowych zaplanowanych w czasie trwania święta Miasta.

Jak w roku ubiegłym Burmistrz Miasta Bukowno zaplanował kursy dodatkowej komunikacji na dwa dni, tj. zarówno w sobotę 22 czerwca i niedzielę 23 czerwca, tak aby specjalne autobusy dowoziły i odwoziły Mieszkańców tych bardziej odległych osiedli Bukowna (Podlesie, Bór Biskupi, Stare Bukowno, Wodąca, Tłukienka). Z bezpłatnej komunikacji na Dni Bukowna będą też mogli również skorzystać Mieszkańcy Olkusza. Poniżej rozkład jazdy dodatkowych autobusów.
SOBOTA
🔸W sobotę o godzinie 16.30 z Olkusza, z Osiedla Młodych wyruszy specjalny autobus na Dni Bukowna. Będzie jechać do Centrum Olkusza trasą (os. Pakuska, Dw. PKP), a dalej ulicami Górniczą, Mickiewicza i Żuradzką uda się do Bukowna przez las (ulicą Długą).
🔸O godz. 17.30 z pętli autobusowej na ulicy Sławkowskiej w Bukownie wyruszy autobus, który dowiezie Mieszkańców osiedli Stare Bukowno i Wodąca. Autobus będzie też jechać przez Krążek (gm. Bolesław), a następnie będzie się zatrzymywał w Bukownie na przystankach ZGH (Tłukienka) oraz Leśna i 1 Maja Stadion.
🔸O godz. 18.10 podobny, specjalny autobus wyruszy z Boru Biskupiego w stronę Podlesia, skąd ok. godz. 18.25 rozpocznie kurs docelowy w stronę stadionu MOSiR.
🔸O godz. 0:15 z przystanku na ul. 1 Maja (przy parku – ulice Parkowa i Słowackiego) wyruszą autobusy powrotne odpowiednio do Podlesia i Boru Biskupiego oraz do Starego Bukowna i Wodącej.
🔸Z tego samego przystanku ok. godz. 0.50 odjadą też autobusy w kurs powrotny z Dni Bukowna do Olkusza.
NIEDZIELA
Również w niedzielę, 23 czerwca specjalne autobusy będą kursować na tych samych trasach.
🔸Z Olkusza (oś. Młodych) w niedzielę autobus na Dni Bukowna wyruszy o godz. 17.00. Z Bukowna Starego o godz. 18.00, a z Boru Biskupiego o 18.40 (w Podlesiu ok. 18.55).
🔸Kursy powrotne do Boru Biskupiego i Starego Bukowna zaplanowano na 22.30, a autobusy do Olkusza wyjadą z Bukowna o godz. 23.15.