KOMUNIKACJA MIEJSKA NA DNI OLKUSZA

Ostatni weekend maja (26 sobota i 27 niedziela) w Olkuszu przebiegnie pod znakiem „Dni Olkusza” nazywanych „Świętem Srebra”.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w zaplanowanych imprezach. Na ten czas, jak w latach ubiegłych wprowadziliśmy zmianę godzin odjazdów poszczególnych kursów wybranych linii komunikacji miejskiej oraz uruchomiliśmy dodatkowe kursy, które umożliwią Mieszkańcom dogodny przyjazd jak i powrót z koncertów odbywających się w ramach „Dni Olkusza”.

W tym roku również mieszkańcy Klucz będą mogli skorzystać z dodatkowego kursu linii 475 relacji Olkusz S-Sam – Pomorzany – Klucze – Bogucin – Podgrabie – Olkusz S-sam. Linia ta będzie realizować odwóz po zakończonych imprezach dodatkowo obsługując przystanki w miejscowości Klucze, tj. przystanki Klucze: Kościół, Park, Osiedle, Osada, Skrzyżowanie, PKS. Odjazd kursu z przystanku Olkusz S-sam będzie realizowany w sobotę jak i w niedzielę o godz. 22:45.

Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w zaplanowanych imprezach jak i do korzystania w tych dniach z komunikacji miejskiej.