UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW RYCZÓWKA

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu uprzejmie informuje pasażerów, że z uwagi na utrudnienia drogowe spowodowane remontem drogi powiatowej nr 1100K w miejscowości Ryczówek od dnia 23 czerwca 2022 roku /czwartek/ do dnia 25 czerwca 2022 roku /sobota/ zostaną wprowadzone zmiany w realizacji komunikacji miejskiej jak niżej:
w dniu 23 czerwca 2022 roku /czwartek/: zamknięty zostanie odcinek drogi od Kwaśniowa Górnego do budynku nr 11c w Ryczówku. Kurs linii 470 relacji: Hucisko – Ryczówek – Klucze – Olkusz nie będzie kursować przez Ryczówek. Kursy linii 476 z i do Kwaśniowa będą wykonywane ulicą Kluczewską w kierunku Rodak lub Olkusza. Przystanki w ciągu ulicy Kwaśniowskiej będą wyłączone z obsługi.
w dniu 24 czerwca 2022 roku /piątek/: zamknięty zostanie odcinek drogi od budynku nr 11c w Ryczówku do skrzyżowania z ulicą Górną w Ryczówku. Przystanki autobusowe: Ryczówek, Ryczówek Szkoła, Ryczówek Kąty, Rodaki Laski w tym dniu będą wyłączone z obsługi. Kurs linii 470 relacji: Hucisko – Ryczówek – Klucze – Olkusz nie będzie kursować przez Ryczówek. Kursy linii 476 z i do Kwaśniowa będą wykonywane ulicą Kluczewską wyłącznie do przystanku Ryczówek Pętla, gdzie autobus będzie zawracał i pojedzie dalej w kierunku Rodak lub Olkusza. Kursy linii 477 będą realizowane objazdem, tj. ulicą Kluczewską wyłącznie do przystanku Ryczówek Pętla, gdzie autobus będzie zawracał i pojedzie dalej w kierunku Rodak lub Olkusza.
w dniu 25 czerwca 2022 roku /sobota/: zamknięty zostanie odcinek drogi od skrzyżowania z ulicą Górną do drogi wojewódzkiej 791. Przystanki autobusowe: Ryczówek Szkoła, Ryczówek Kąty, Rodaki Laski w tym dniu będą wyłączone z obsługi. Linia 471 będzie kursować objazdem ulicą Kluczewską wyłącznie do przystanku Ryczówek Pętla, gdzie autobus będzie zawracał i pojedzie dalej w kierunku Rodak lub Olkusza.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.