UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA DLA PASAŻERÓW KORZYSTAJĄCYCH Z LINII 470

W związku z planowaną przebudową mostu na rzece Dzdzennica w ciągu drogi powiatowej nr 1106K Kwaśniów Dolny – Cieślin do drogi nr 1095K w miejscowości Bydlin od dnia 28 lipca 2021 roku /środa/ wystąpią utrudnienia w realizacji komunikacji miejskiej na trasie Cieślin – Bydlin – Cieślin.

Na czas remontu z obsługi zostanie wyłączony przystanek Cieślin I oraz przystanek Cieślin. Połączenie miejscowości Cieślin z Bydlinem będzie realizowane wyznaczonym objazdem, tj. z Cieślina ul. Jurajską, ul. Zdrojową, do Kolbarku, Bydlina, Krzywopłot i dalej zgodnie z dotychczasową trasą przejazdu.
W wariancie z Olkusza do Cieślina przez Jaroszowiec, Krzywopłoty do Kolbarku, i dalej wyznaczonym objazdem: ulicą Zdrojową i Jurajską w Cieślinie do przystanku Cieślin Dom Ludowy.
W wariantach tras, gdzie nie obsługiwana jest miejscowość Krzywopłoty, autobus będzie zawracał na parkingu w pobliżu szkoły w Bydlinie.

W okolicy skrzyżowania ulic Jurajskiej i Zdrojowej zostanie ustawiony dodatkowy przystanek tymczasowy, istniejący przystanek Cieślin Młyn będzie wyłączony z ruchu do odwołania.